Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Něco o mě^^"" či ode mě?

Hotovo?

19. září 2012 v 22:55
Tak... web má už asi konečnou podobu, až na ten header nahoře, tam přijde něco jiného... tady stále mám všechno, ale odmazala jsem odkazy, uvidíme, co to udělá... XD Možná to ještě budu vracet... XD Snad ale už se přesunu nadobro tam... :3

Takže... Tady je už konečná adresa webu, držte mi palce, aby se to rozběhlo hladce a všechno co sem připravila sem publikovala bez rozčilování... XD

Misuzee a KateChibi... Misuchi! 8D

edit 25.10.: Nuuu... T.T Wordpress zlobí a PHPfusion bylo hrozný... Ale já to zvládnu! ><

Co tomu říkáte?

10. září 2012 v 19:20 | KateChibi
Tak jako něco se děje, díky jednomu kamarádovi, na netu si řiká Warilock... :3 Jen chci zatim znát vaše názory, než to budeme přesouvat přímo na placenej web... ^^ Podle mě se mu to moc povedlo. :3 Jen zatim sou tam akorát blbiny a tak nějak to je ve fázi vývoje... XD

Velký projekt?

18. června 2012 v 4:01 | KateChibi
Asi si někdo říkáte, proč je to tu tak prázdné, když tu kdysi přibývalo něco třeba i šestkrát do měsíce? No... chystají se změny, hodlám přejít na placené stránky, a pokusit se vydělat nějakou drobnou reklamou na nich, nebo tak... Už dva roky jsem střídavě nezaměstnaná a prostě se mi nedaří najít nic stálého, a začínám být celkem v depresi, tak sahám až po takových věcech... XD Budu to mít napůl s Misuzee, takže tam budou i její úžasné obrázky nejen moje povídky. :3 Tady to možná zruším a přesunu se tam. Ještě uvidíme... ale určitě to tu pak promažu, přestavte si, od roku 2007 jsem sem dala 197 článků... 8D Tenhle je 198. :3 Docela mě bolí myšlenka na to, že bych to tu zavřela, ale doba je zlá pro takový stydlivý lidi jako sem já, bez známejch na dobrejch místech a navíc s vypatlanou hlavou a naprosto neschopnou... XD atd... XD takže pokud by mi to něco maličko vydělalo, bude to super... 8D Proto sem už nechala být vaše přání na povídky, chci si zkusit maličko přivydělat i tak... XD (Může k tomu bejt i ilustrace!XD) Ale některejm kamarádum co si u mě něco požádali bych to mohla možná i splnit, no... je to dlouho... budou o to stát?XD

Co se tam chystá? :D Budu předělávat nějaké staré povídky, možná ta slíbená Nová pomocnice začne pokračovat a rozhodně se pustím zas do Rubínového deště. Dále chceme s Misuzee dělat něco jako doujinshi, nebo vlastní komiksy, já dodám příběh a rozvrhnu to do políček a ona nakreslí obrázky. ^^ Kdyby někdo chtěl její díla vidět, tak po straně pod menu je odkaz, ať víte, na co se těšit. :3 Moje povídky nyní asi budou mít i obrázky! ^^

Stránky teprve dělám, tak to potrvá... XD Nebudou nic moc... XD Ale snad se brzo uvidíme tam. ^^ (Omlouvám se, že sem vás hecovala do komentářů, když pak oznámim tohle... XD ale nebojte, vůbec nic až na design se nezmění pro vás, co jen čtete moje věci... XD)

Yay! :3 Vaše KateChibi. ^^

Yaoi řetězák

23. března 2012 v 13:54 | KateChibi

Hej, hej! :D No, flákám se, ano flákám, já vim... XD ale jako každej rok, fanfikce do soutěže animefestu mě vyčerpala a nevěřim si vůbec a tak podobně... XD Ale našla sem celkem zajímavou věc, tak sem si řekla, že ji tady hezky vyplnim... 8D Nunuuu... :3 Fanfikce se tu určitě objeví, až skončí soutěž. ^^ Nebo když nepostoupí do veřejnýho kola, to se tu objeví taky... :3 Tak a teď ten řetězák... XDD Pokusim se některý body pojmout jako povídku, pokud to pude... 8D hlavně jako ukázku… :3 (nakonec sou jen dvě mini XD Kurama x Hiei a Hyoga x Shun… :D)

1. Yaoi. Určite toto slovo znáš (jestli ne, kšá, tento řetězák není pre tebe) a víš co značí. Proto první (ne)očekávaná otázka: Jak jsi se dostal(a) k yaoi?


Jak? :D Nooo... už v patnácti sem viděla nějaký obrázky Goku/Vegeta a nevadily mi... XD a předtim sem podporovala slashe z Pána prstenů, i když to nebylo jako dneska, že sem věrná jednomu páru... XD Ale k yaoi, jak ho znám teď sem se dostala asi přes první doujinshi s Kuramou a Hieiem, kdy sem zamáčkla slzu v oku a řekla si "Ach, to byla krása..." a pak to hledala dál... :D Tak asi přes ně... :D


2. Ok, fajn, přejdeme dál: Kdo byl tvůj první yaoi pairing? Co si na něm najvíc milovala a stále miluješ?


Opět... XD Kurama x Hiei, a co na něm miluju? :D Jako u všech párů to, že mají spoustu momentů, kdy je znát, že by k sobě mohli mít o dost blíž a pak že Kurama je takový usměvavý inteligentní manipulátor, co dokáže pohnout i ledovým Hieiem, aby udělal co sám chce. 8D Malá ukázka… XD inspirace v jednom maličkym doujinu, co sem kdysi četla… XD


"Hmm… Kuramo, řekni mi jednu věc, co děláme na tomhle místě, a co mi to nutíš za jídlo?" zeptal se podrážděně Hiei, když spolu zrovna seděli u stolku v McDonaldu.
"Ale no tak, uvolni se trochu, přišli jsme se jen najíst, ne? Už jsem ti to vysvětloval, támhle jsem nám vybral jídlo, tady se usadíme a v klidu si ho sníme, ano?"
"Jo… jasně…" zabručel malý démon a rozbalil si svoje jídlo. To bylo ještě v pořádku… jenže pak narazil na menší potíže. Měl před sebou kelímek s brčkem, brčkem, které nikdy předtím neviděl.
"Hej, co je tohle?" zeptal se neurvale a v prstech brčko převaloval. "Doufám, že je to něco k pití."
"Taky že je, copak, nevíš jak se z toho pije?"
"Takový blbosti co si ty lidi vymýšlí… jasně že nevím!" odpověděl mu poněkud podrážděně a probodával to očima.
Kurama se chvíli usmíval, jako obvykle a zdálo se, že se mu v hlavě rodí ďábelský nápad… to ale samozřejmě nikdo nikdy nepozná, protože je pečlivě skrytý za jeho úsměvem.
"Tak pojď blíž, já ti to ukážu…" řekl jako kdyby se nic nedělo a Hiei se na něj natočil.
Během chvilky už měl Kurama své rty na rtech druhého démona a na chviličku vsál jeho jazyk.
Hiei zrudnul a rychle se odtrhl. "C… co to děláš, ty pitomče?!" rychle si utíral ústa, jako kdyby mu to nějak extra vadilo…
"Proč se zlobíš? Já ti jen chtěl ukázat, jak se z toho pije… zkus udělat to stejné jako já, ale na tom brčku, než tu uděláš scénu, ano?"
Prcek se zamračil, ale poslechl ho… ostatně jako skoro vždycky, i když předtím měl spoustu řečí. A kupodivu… zabralo to!
"Che… tentokrát ti odpustím…"


3. Určitě tě teď chytá absťák... *jdeme dál*. Jaký je tvůj momentálně nejoblíbenější yaoi pairing?

Chytá, chytá... XD No a ten pár... Jaj, to je těžký... ale asi sou to tři... Gokudera x Tsuna, Daisuke x Ken a úplně asi totálně nejvíc Hyoga x Shun!!! 8D (Saint Seiya, bitches... XD) Chcete ukázku? XD Určitě jo… :D vezmeme jen maličký zamyšlení se nad jednou scénou v anime… (možná ji někdy víc rozepíšu a vložim tam shonen-ai scénu většíXD) až tak prohlídnutý na povídku je ještě nemam.


Jediné, co si Shun uvědomoval bylo, že mu jeho kamarád umírá před očima. Jeho život postupně vyhasínal, zatímco mu chladl v náručí víc a víc. Led, který před chvílí rozbili ho skutečně zmrazil až na kost.

"Nenechám tě zemřít…" zašeptal a objal ho. Opatrně mu sáhl na hruď, srdce mu stále bilo, i když sotva znatelně, dotkl se jeho tváře a cítil ten nekonečný chlad. Nakonec si na něj lehl a zavřel oči, začal pomalu uvolňovat své kosmo, kousek po kousku, pomalu a lehce… až vybuchlo a zářilo na všechny směry. Bylo mu jedno, jestli u jeho rozehřátí zemře, bylo mu to úplně jedno! Důležité bylo, aby žil, aby se zas pokoušel usmívat… proč? Proč vůbec skončil v tomhle stavu? Hyoga, jakého znal, by se snad nenechal takhle zamrazit! Až se probere a bude čas, na všechno se ho zeptá… na všechno, do posledního detailu.


Netrvalo dlouho a Hyoga začínal získávat přirozenou barvu. Shun byl rád, ale měl pocit, že ho postupně opouštějí síly. Byl na krajíčku se silami, a v tom omdlel… naštěstí, naštěstí se stalo to, že Hyoga otevřel oči. Když viděl, že Andromeda leží na zemi bez pohnutí, začal se třást. Skápla mu slza a rychle ji otřel. "Shune… Shune! Tys… tys mě zahřál vlastním tělem, cítil jsem tvoje hořící kosmo, cítil jsem, jak do mě proudí energie… já… vděčím ti za svůj život, za to, že mám zase důvod žít… poté, co jsem ztratil mistra a matku, měl jsem pocit, že už nemůžu dál…" šeptal zdrceně, ale bylo mu jasné, že kvůli tomu pocitu se probrat dřív, než by se jeho kamarádovi něco stalo… "Ne! Nesmíš zemřít kvůli mně! Já to nedovolím!" vykřikl pak a zvedl ho. Opatrně mu shrnul z obličeje vlasy a zadíval se do toho krásného obličeje. Přitiskl se k němu znovu, ten pocit… ten krásný pocit byl zpátky. Má tu Shuna, má tu svoje kamarády, už zas bude moci žít dál. Vzal ho do náručí a nesl do dalšího chrámu za ostatními.


4. Teď následuje těžká zkouška - zkus si oba představit s nějakou ŽENOU! Těžké, že? Zákeřné, že? Zatni zuby a napiš, co tě při tom napadlo.

NO WAY!!!!!! Ale když to musí bejt... u Shuna mě první probleskla hlavou Jun, taková hrozná pipka... -.- bleh... zakopat ji! Lísala se na něj jako trapka... nee! To se nesmíí! A u Hyogy... tam mě napad Shun... XDDD důkaz? :D … Ale i tak ho mam z toho anime nejradši! ˆˆ


Shunánek 8D

5. To bylo vyčerpávající...teď ti trošku ulevím, oba tvoje miláčiky spáruj s nějakým jiným mužem...

NEEEE!!! To se nesmííí!! T.T Nikdo mi je nemůže odtrhávat... T.T ale když to musí bejt... Hyoga x jeho mistr... a Shun x ... x ... jeho bratr... T___T NEEE!!


6. Co by si dělala kdy ses s nimi potkala? Jaká by byla tvoje reakce, kdyby jsi je viděla při "tom"??

Asi bych se je snažila nerušit, aby o mě nevěděli, a šmírovala bych, co by to šlo… XD


7. Kdyby jsi byla chlapec, co by jsi chtěla být? Seme, nebo Uke??

Asi uke… :3 Pro mě je to výhodnější bejt "dole"… XD V holka x holka vztahu sem ale vždycky byla v podstatě seme z donucení… :D a teda i v hetero sem submisivnější… :D takže jednoznačně uke XD


8. Kolik času týdně věnuješ Yaoi(Shonen Ai? (čtení mangy/doujinshi/slashe, yaoi anime nebo hry).

Mno… dělám já něco jinýho?XD Ne, dělám… :D ale opravdu velkou část. :3


9.Tvoje nej Yaoi(Shonen Ai manga?

Nemohla bych vypsat svoje oblíbený doujinky?XD U FMA fandomu je to Daen, u DGM je to Kain a u KHR Cotton Candy… :3


10. Chtěla by si něco takového zažít i v reálném životě?

Samozřejmě! *utírá slzičku nad rozkošností a fluffovitostí těch doujinů*


11.Znáš nějakého homosexuála?

Jo, znám. :3


12. Považuješ reálný vztah dvou mužů za stejně sexy jako ten v anime/mange/slashech?

Jak kterej, ale dost často jo. :D


13. Napsala jsi někdy nějakou Yaoi/Shonen Ai povídku?

Ehm… *koukne na svůj blog* že by?


14. Přejdeme k tabu...jaký je tvůj názor na rape / crossdressing / shotacon?

Rape… nemusim… crossdressing je sranda :D shotacon… nemusim… XD


15. Stalo se ti, že si potom, co si začala sledovat yaoi si začala nenávidět (takmer) všechny ženské charaktery?

Mno… sou to pizdy trapný, co jen řvou, lezou po hlavních hrdinech a sou k ničemu… XD Mam ráda jen silný ženský, anebo takový ty neskutečně rozkošný, který nejde nenávidět… :D


16. Oblíbená Yaoi manga?

Nemam… XD jen doujinshi… :D


17. Oblíbená yaoi hláška?

Wtf? :D Hláška yaoi?XD Dejme tomu "Yamete, ore no oshiri ga itai" … XD aneb "Přestaň, bolí mě zadek" XD


18. Myslíš si, že se někdy vyléčíš ze závisláctví na Yaoi?

Myslela sem si, že jo, ale teď už vim, že ne… :D


19. Přiznej se! Začal/a si s Yaoi už před 18. narozeninama (i když je to až od 18)?

Mno jo… XD Bylo mi 17… :D A vlastně první obrázky sem viděla ještě než mi bylo dokonce 15… XD


20. K čemu máš díky Yaoi odpor?

K čemu? Já nevim… asi se nic nezměnilo. Jen se ze mě stal větší úchylák… XD takže naopak odpor ke spoustě věcem zmizel… XD


21. Děkuji za vyplnění řetězáku a tady napiš komentář na něj!!

Nyeh, čekala sem, že budu moct napsat víc povídek, ale nevypadá to… škoda… XD na nic mi to nesedělo… :D

Kladno, zpátky 8D

9. února 2012 v 15:15 | KateChibi
No vidíte to... tak sem zpátky... Nechtějte znát podrobnosti, to by bylo na hrozně dlouho... Každopádně sem zas u počítače, mam novej... ehm... staronovej fandom... XD (Digimony), možná se KONEČNĚ pokusim splnit nějaký to přání na mě, mrzí mě, že mě nerozhejbaly... >< Tak jako tak doufám, že po půl roce nebo jak dlouho se mi zas vrátí chuť k psaní... Musí, prostě musí! Digimoni nechť mi k tomu dopomáhaj... 8D A co že chci psát v nejbližších dnech?XD No samozřejmě něco z Digimonů Zero Two... :3 Nejlépe Daisuke (Davis) x Ken! ^^ Krása, prostě krása... zas to bude přeslazený, jako obvykle, znám se... XD Ale v hlavě už mi konečně zas raší nápady, tak snad se mi povede všecky nějak nastrkat do povídky... :3 Yay! ^^ Děkuju všem, co mi sem ještě choděj, pokud je někdo takovej... XD Kéž bych dopsala starý série... -.-

Brnooo!! XD

21. listopadu 2011 v 21:28 | KateChibi
Nemám net, nemám komp... a víte proč?XD Protože sem se přestěhovala z Kladna do Brna... :D Net teda mam... ale ten počítač chybí... XD Takže je to tu ještě umřelejší než před stěhovánim... XD Vidim to na dlouhou pauzu, než si na nějakej ten počítač našetřim... :D Taakže, takhle tenhleten cosi jako vzkaz, díky, díky... a zas se mějte... Jestli to nedává smysl? XD Koho to zajímá? ... XD Sem nevyspalá a klíží se mi oči, tak to možná nedává smysl, no... XD Btw, teď sem na návštěvě doma na Kladně, proto můžu psát cosi i sem... XD

Reklama na kink meme...XD

3. června 2011 v 19:52 | KateChibi

Co to je, ptáte se? XD Přečtete si to tam... seznamte se s livejournalem, ale myslím, že mojim čtenářům by se to mohlo líbit... XD Jak to funguje? No, už sem to viděla na pár anglickejch stránkách, prostě si zadáte, co si přejete, aby někdo napsal ANONYMNĚ!! a potom počkáte, jestli to někdo nenapíše... ale na druhou stranu musíte sami něco napsat/nakreslit, když si troufnete. A nebojte se, je to anonymní, takže můžete psát cokoliv, požádat o cokoliv... Admini očividně budou útočné věci mazat, nikdo nemá do vás co rýpat za vaše úchylky či fandom... XD doufám, že se to tam rozjede, protože ten nápad se mi moc líbí. :3

5927 aneb GokuTsuna pidi doujin...XD

12. dubna 2011 v 20:47 | KateChibi
Tu sem se drobet nudila, tak sem zkusila zas něco zeditovat, je to jen kratičkej doujinek o jedný stránce, ale přišel mi rozkošnej... XD Je tam i Uri. :3 Někdo z ní dělá holku, někdo kluka... nevim co to je... ale v tuhle chvíli tady a teď je to holka. XD

Takže, ať žije GokuTsuna, gag pod perexem... :D

Tak co se mnou?XD

23. února 2011 v 22:19 | KateChibi
Už zase se du vykecávat, to máte radost, co?XD Čte to vůbec někdo? XD Asi ne... ale co, je to můj blog, no ne?XD
Jen sem chtěla oznámit, co sem nakonec rozdělala... XD Povídka do soutěže animefestu bude asi jen jedna, takže je skoro jasný, že se nedostane do uzšího výběru... A to sem si prosím našla super korektorku! T.T Mno... uvidíme...
Ale co je důležitější, měla sem tu dlouho anketu na to, na jaký anime bych měla psát a nějak vyhrává ten Reborn, což mě trochu i těší. :D Takže děkuju všem hlasujícim... XD Už sem rozepsala sériovku (hlavní páry... Gokudera x Tsuna - 5927, Yamamoto x Hibari - 8018 a jeden yuri pár na pozadí, Kyoko x Haru - 8695...XD), v nejblizších dnech by se tu měla zjevit první kapitola. :3 Měla sem tunu nápadů, ale nakonec vyhrál... no... to uvidíte... XD
A děkuju taky za komentáře! ^^ Jsem ráda, že jste mi věnovali nový. ^^ Bez nich to prostě nejde... XD Jo, tvořim si pro sebe, ale když vidim novej komentář, hned mam větší radost, že můj příběh potěšil někoho dalšího. :3
Tak, konec vykecávání, snad se vám nová povídka bude líbit... XD

Nový design!!!!

28. ledna 2011 v 22:41 | KateChibi
Taaaak, mam nový design, hahaaa!!! XD Kdo si všiml, je dobrej! XD
Je trochu elegantnější, se mi zdá, ale jako vždycky, nejsem autorem já... ^^""" Tentokrát je jim úžasná kreslířka a manipulantka s kreslícíma programama, Misuzee!!! *w*  Její díla!! =D
Její vybarvování i kreslení prostě musim obdivovat a proto sem hrozně ráda, že mi někdo jako je ona udělal design! ^^ Tímhle jí moc děkuju... XD
Sedí to mojí momentální obsesi a proto jsem moc ráda, že mi to stvořila. =D Ať žije Gokudera x Tsuna!! XD

Povídky do konce dubna...XD

13. ledna 2011 v 23:43 | KateChibi
Timhle vyhlašuju menší stávku... :D Připravuju se zas na fanfikce od animefestu... Vloni mi to nepostoupiloooo!!!! >< Tak hrozně se za sebe stydim! ... >< Ačkoliv tam postoupila jedna nejmenovaná s hodně překlepama... T.T To fakt nechápu... T____T No...

Takže tady skončí jen vyloženě shonen-ai fanfikce, které napíšu, nebo pokud mi hrábne a napíšu zas originální povídku... XD
Všechno typu humor, romantika s OC, to se tu do animefestu nezjeví... Letos vsadim na kvantitu...
-.- Kvalita bude jen v případě, že najdu beta-readera, co by mi opravil hrubky a stylistický chyby... XD

Taak... zas sem se vykecala a sem spokojená! :D

A vůbec, na co se chystám? XD ... sériovka? :D Chtěli byste?XD ... jen teda... závěr se mi zas bude táhnout po začátku nadšení... XD Tak kdo ví, zda bych dopsala... XD

Jo! :D A Doodpověděla sem na některý komentáře... XD Jaj... Já je čtu, nebojte se! XD A mam z nich radost! :D

Království za editora!!!

3. září 2010 v 19:55 | KateChibi
Musim to někam dát... XD Shánim editora, dost vážně... :D Jak jistě někteří víte, překládám mangy, ale jaksi edituju dost pod psa, a proto shánim editora na Katekyo Hitman Reborn... XD Nikdo na tom ještě nedělá a mě by to bavilo... :)
V poslední době sem toho moc neudělala, protože editoři nejsou... T.T

Jo, a teď asi chcete taky vědět, jak je to s mym psanim, že jo? :D Ehm... *jde se zahrabat* ... Ono něco přijde! XD Sakra! XD Musim zasednout a dopsat aspoň tu Náctiletou Lásku, kterou jsem už celou vymyslela...! XD A vůbec, závěr sem měla už tak nějak od začátku... XD Zkusim k tomu zasednout teď hned... XD Snad do toho nebudu zas bezmyšlenkovitě čučet a skutek utek... O.o ani ty oneshoty nepíšu, sem nějaká rozbitá...! XD

Jo, a kdyby měl někdo zájem se mnou hrát roleplaye Gokudera x Tsuna anebo Lavi x Allen (já hraju Laviho! XDD) Tak se mi ozvěte... XD Dostanete moje ICQ, nebo tak něco... XD (Já vim, Lizz, na Andor napíšu, hned jak ho opravěj... XD) Jediný co vyžaduju je znalost anime/mangy, a co nejlepší dodržování vaší postavy... :D ačkoliv to nemusí bejt na 100%, to snad ani nejde... :D

Snad je to všecko co sem chtěla... XD Jo! Neni! :D Na lidech jsem udělala fórum o KHR, který tam chybělo... :D Kdyby někdo chtěl, směle tam... :D Reborn fórum zde!

X.x

20. května 2010 v 9:08 | KateChibi
Tak sem konečně doma... Omlouvám se, že tu tak dlouho nic nepřibylo, ale byla sem tejden v nemocnici s ledvinama... :( Kameny sou svině... :D tak snad dopíšu konečně tu další kapitoly Náctiletý lásky...^^ Tak... toť vše... :D

Moje OC - originální postavy... :D

5. května 2010 v 14:01 | KateChibi
Tak jo, už to tady párkrát padlo, a píšu o nich docela často, tak by to možná chtělo, abych vám je trošku přiblížila... :) Určitě se to hodí... :D Dokonce mi kamarádky nakreslily obrázky s nima, tak vám je budu moct přiblížit ještě lépe. ^^

Tak první...
Isabella Nightrose. Zařadila jsem ji do Fullmetal alchemist a páruji ji s Royem Mustangem. Můžete tu s ní najít několik povídek, mám rozepsanou jednu, co má asi 35 stránek, ale zasekla jsem se a nezdá se, že ji kdy dopíšu... :( Avšak Isabella mi dost přirostla k srdci... :D
Je jí 23 let a ovládá rostlinnou alchymii. K armádě se dostala tak, že se zamilovala na první pohled do muže, který do armády patřil. Pak prošla i Ishbalem, který pro ni byl dost tvrdou zkouškou. Díky tomu se dostala až na post plukovnice a když zatahala za pár provázků, dostala se i do okrsku, kde je onen muž, Roy Mustang. :)
Obrázek? Ale jo... :D nakreslili mi ji už čtyři lidi. ^^
Tady jsou odkazy...

Jako další OC tu mám Michiko... Bohužel, i povídka s ní se zdá, že nevím kdy ji dokončím, ačkoliv ji bych chtěla někdy dodělat... Isabellu také, ale protože ji nemám nikde zveřejněnou, tak mi to nepřijde jako "povinnost"... XD
Michiko páruji s Uraharou Kisuke z Bleache. Je to velmi submisivní mladá žena, tipuji ji tak na 24 let... vzhledově tedy, jinak je daleko starší, protože je už shinigami. Celkově je velmi slabá, avšak má pár dobrých schopností. Umí léčit, a její zanpakuto v shikai také. Je opravdu stydlivá a zažila si nepěkné chvilky s Aizenem... Michiko vám bohužel neukážu... XDD
A v poslední řadě... Moje nejnovější dvě, které jsem zasadila do D.Gray-Mana. V tuhle chvíli se zaměřím hlavně na Victoriu Rosemary Priceton...
Victoria je opět celkem stydlivá, ovšem narozdíl od Michiko si umí dupnout, když něco vážně chce. Vyrostla ve velmi bohaté anglické rodině, která podporuje Temný řád. U nich doma se ovšem nacházejí podivné vějíře, které občas dělají divné věci. Zašlou k nim tedy exorcisty a Victoria díky nim zjistí, že je s vějíři kompatibilní, a tedy je exorcistkou. Také si opravdu velmi zakládá na etice a úzkostlivě ji dodržuje. Pokud někdy i jen myšlenkou přeslášpne, hrozně si to vyčítá po dlouhou dobu. Paruji ji s Lavim... :D
Její schopnosti jsou energetické vlny, které vysílá z vějířů a v druhém stupni aktivace štít, avšak nemůže útočit... Innocence se jmenuje Spirála Chaosu.A poslední... Evelyne Chartreaux. Francouzska, která je nymfomanka a nade vše miluje víno. Je i často opilá. Nevadí ji jak muži, tak ženy a má jakousi slabost na vědce. Je párována jak s Komuiem, tak s Bakuem... Později se díky Evelyne z nich stane trojice... XD Dost uhozený, co? :D Ale já ji mám docela ráda. ^^ Neumí skoro nic, než pít víno, bojovat s akumami a spát s muži... (Ženami? XD Když je nouze, nebo chuť, nepohrdne... XD) Když nedělá ani jednu z uvedených věcí ve kterých je nudná, šíleně se nudí a pak má tendence se opíjet, aby nudu zahnala... Nebo se s někým vyspat, pokud je někdo volný. Její innocence je v rukavičkách, odsekne jí úplně všechny emoce a poté jí dodá nadliskou rychlost, akumu může probodnout rukavicí. V druhém stupni aktivace se její rychlost sníží, ale svede vytvářet ledové sloupce, které dokáží uvěznit akumu. Její innocence se jmenuje Ledová Královna...

Ještě něco? XD Zaujala vás některá? XD OC mám daleko víc, ale tyhle jsou moje nejpoužívanější... :)

Animefest 2010... :D

3. května 2010 v 22:04 | KateChibi
Dámové a páni... XD i když páni asi ne, ne na mym blogu... ^^""" ačkoliv si řikám, že vás sem moc nechodí, i tak to chci napsat... XD

Letos konečně po X letech můžu jet na animefest a taky že jedu. *.* A tak se ptám, jestli někdo z vás jede taky... XD Docela ráda bych to věděla... :D
Mě doufám poznáte... XD budu mít cosplay Laviho... :D Foto mě v cosplayi pod perexem... XD Jo a snad se povedou moje vlasy upravit lepší... :D
VÁROVÁNÍ!!! NELEKNĚTE SE MĚ! ... XDDD (Anebo naopak... fanynkovský záchvaty si schovat pokud se setkáme... XD ... to je vtip samozřejmě... :D to se nestane... XD)

Anketa

25. ledna 2010 v 16:20 | KateChibi
Tak sem udělala menší anketu, jen tak... asi aby se tu něco dělo... XD Tak kdo chce, ať prosím hlasuje, co se mu u mě líbí nejvíce z mých výtvorů, pokud dáte "jiný" tak napiště co to je... XD a pokud nečtete ode mě nic, tak prosím NEHLASUJTE. Děkuji... :D

Veselé Vánoce!! :DD

24. prosince 2009 v 16:51 | KateChibi
Taakže je to tu, no... za chvilku i mě začnou opravdu Vánoce, tak vám všem popřeju, ať si je užijete, anebo spíš... až to tu budete číst... XD budu doufat, že ste si je užili... :))
Hlavně moc děkuju Orihime-chan, že její komentáře!!! ^^ Opravdu jsou pro mě vždycky takovým malým dárečkem, protože z nich mám radost, moc děkuju! ^^ Takže tobě přeju speciálně tady na blogu... :D
Možnááá... možná!! Se tu objeví dodatečně nějaký vánoční speciál, nebo tak něco... XD
Šťastné a veselé přeju já, Yaminka i Chibinka... :D

Nový design

15. září 2009 v 22:13 | KateChibi
Aaaah!!! A je to tu!!!! Děkuju Shuuuuu-chaaan!!!! Děkuju moc, že si pro mě udělala tenhleten krásnej design, s mým oblíbeným párem! ^____^ No řekněte, není to krásný? :D Tam na to starý se absolutně už nedalo koukat. ><

Úpadek blogu? O.o

8. května 2009 v 20:55 | KateChibi
Ano, upadávám, vidim to... XD nelíbí se mi to, je mi to jasný... a některejm z vás se to možná taky nelíbí. :D
Proč to?XD to taky nevim, já asi hlavně píšu dlouhý fanfikce, který pak nedopíšu, proto je sem ani nedávám, abych vás nezklamala... T.T Rubínovej déšť chci dopsat, opravdu chci!! Ale inpirace se mi už nedostává jako na začátku. T.T fňuk, ale co nadělám? ...
No, pokud by tu někdo chtěl aspoň ty dlouhý fanfikce, co maj konec v nedohlednu, ozvěte se... :D Co jsou moje momentální posedlosti?XD no... nejsou momentální, kupodivu trvaj už docela přes rok O.o a to je Bleach, a pak o něco kratší dobu, Fullmetal alchemist. Warning: fanouškovská posedlost... XD
No není Roy dokonalej? *.* awww, toho si zabírám!! XD A ne jinak! XD Každej kdo mě zná, ví že sem s nim posedlá a nedělim se, a to i když sem zadaná... XDD no co, neni živej, tak můžu, ne? :D Zbožňuju jeho novýho dabéra, co ho mluví teď v druhý sérii. ^^ Ten první měl takovej mrtvej hlas... -.- Tohohle sem měla ráda ještě předtim než začal mluvit Roye, protože mluví i Kisukeho Uraharu!! XD A to už něco pro mě znamená. :D *akční póza, považuje se za největší českou fanynku KisukehoXD* Ale v manze je samozřejmě nejlepší, hlavně to co předvádí teď... ^____^
Konec fanouškovského výlevu... XD

Ještěže mám přítelkyni a ne přítele, protože holka to pochopí, když máte nějakýho idola, kluk žárlí i na toho idola. XD Někdy kluky prostě nechápu... XD

Tak to je asi všecko, doufam... :D kdo to dočet až sem, tomu tleskam. XD No... jestli se najde někdo, kdo tomuhle blogu nepřeje úpadek budu ráda. XD Ale pochybuju, protože poslední dobou moje povídky stojej za pěkný... ... ****** ... XD však vy víte... XD můj styl, vtip, a vůbec všecko co sem na svym psaní měla ráda šel do háje. T____T je mi to líto, ale je to tak, určitě to nevnímam jen já...
Tak zdar u další povídky, nebo podobnýho blábolu... :D

Soutež?XD

7. února 2009 v 16:55 | KateChibi

Píšu fanfikci na Animefest 2009
Zas delší doba neaktivity já vím... ale pokouším se napsat co nejlepší fanfikci do této soutěže. Už jich mám pár udělaných, ale vyberu jen tu nejlepší, tak doufám, že mě podpoříte, nebo tak něco... XD Ale určitě si to pak budete moct přečíst, než se objeví i tady. ^^ (Jedním z pravidel je, že nesmí být předtím nikde zveřejněna...)
Přejte mi štěští, měla bych radost, kdybych se objevila mezi první desítkou. XDD (nebo tak něco XD)
 
 

Reklama