Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Březen 2012

Yaoi řetězák

23. března 2012 v 13:54 | KateChibi |  Něco o mě^^"" či ode mě?

Hej, hej! :D No, flákám se, ano flákám, já vim... XD ale jako každej rok, fanfikce do soutěže animefestu mě vyčerpala a nevěřim si vůbec a tak podobně... XD Ale našla sem celkem zajímavou věc, tak sem si řekla, že ji tady hezky vyplnim... 8D Nunuuu... :3 Fanfikce se tu určitě objeví, až skončí soutěž. ^^ Nebo když nepostoupí do veřejnýho kola, to se tu objeví taky... :3 Tak a teď ten řetězák... XDD Pokusim se některý body pojmout jako povídku, pokud to pude... 8D hlavně jako ukázku… :3 (nakonec sou jen dvě mini XD Kurama x Hiei a Hyoga x Shun… :D)

1. Yaoi. Určite toto slovo znáš (jestli ne, kšá, tento řetězák není pre tebe) a víš co značí. Proto první (ne)očekávaná otázka: Jak jsi se dostal(a) k yaoi?


Jak? :D Nooo... už v patnácti sem viděla nějaký obrázky Goku/Vegeta a nevadily mi... XD a předtim sem podporovala slashe z Pána prstenů, i když to nebylo jako dneska, že sem věrná jednomu páru... XD Ale k yaoi, jak ho znám teď sem se dostala asi přes první doujinshi s Kuramou a Hieiem, kdy sem zamáčkla slzu v oku a řekla si "Ach, to byla krása..." a pak to hledala dál... :D Tak asi přes ně... :D


2. Ok, fajn, přejdeme dál: Kdo byl tvůj první yaoi pairing? Co si na něm najvíc milovala a stále miluješ?


Opět... XD Kurama x Hiei, a co na něm miluju? :D Jako u všech párů to, že mají spoustu momentů, kdy je znát, že by k sobě mohli mít o dost blíž a pak že Kurama je takový usměvavý inteligentní manipulátor, co dokáže pohnout i ledovým Hieiem, aby udělal co sám chce. 8D Malá ukázka… XD inspirace v jednom maličkym doujinu, co sem kdysi četla… XD


"Hmm… Kuramo, řekni mi jednu věc, co děláme na tomhle místě, a co mi to nutíš za jídlo?" zeptal se podrážděně Hiei, když spolu zrovna seděli u stolku v McDonaldu.
"Ale no tak, uvolni se trochu, přišli jsme se jen najíst, ne? Už jsem ti to vysvětloval, támhle jsem nám vybral jídlo, tady se usadíme a v klidu si ho sníme, ano?"
"Jo… jasně…" zabručel malý démon a rozbalil si svoje jídlo. To bylo ještě v pořádku… jenže pak narazil na menší potíže. Měl před sebou kelímek s brčkem, brčkem, které nikdy předtím neviděl.
"Hej, co je tohle?" zeptal se neurvale a v prstech brčko převaloval. "Doufám, že je to něco k pití."
"Taky že je, copak, nevíš jak se z toho pije?"
"Takový blbosti co si ty lidi vymýšlí… jasně že nevím!" odpověděl mu poněkud podrážděně a probodával to očima.
Kurama se chvíli usmíval, jako obvykle a zdálo se, že se mu v hlavě rodí ďábelský nápad… to ale samozřejmě nikdo nikdy nepozná, protože je pečlivě skrytý za jeho úsměvem.
"Tak pojď blíž, já ti to ukážu…" řekl jako kdyby se nic nedělo a Hiei se na něj natočil.
Během chvilky už měl Kurama své rty na rtech druhého démona a na chviličku vsál jeho jazyk.
Hiei zrudnul a rychle se odtrhl. "C… co to děláš, ty pitomče?!" rychle si utíral ústa, jako kdyby mu to nějak extra vadilo…
"Proč se zlobíš? Já ti jen chtěl ukázat, jak se z toho pije… zkus udělat to stejné jako já, ale na tom brčku, než tu uděláš scénu, ano?"
Prcek se zamračil, ale poslechl ho… ostatně jako skoro vždycky, i když předtím měl spoustu řečí. A kupodivu… zabralo to!
"Che… tentokrát ti odpustím…"


3. Určitě tě teď chytá absťák... *jdeme dál*. Jaký je tvůj momentálně nejoblíbenější yaoi pairing?

Chytá, chytá... XD No a ten pár... Jaj, to je těžký... ale asi sou to tři... Gokudera x Tsuna, Daisuke x Ken a úplně asi totálně nejvíc Hyoga x Shun!!! 8D (Saint Seiya, bitches... XD) Chcete ukázku? XD Určitě jo… :D vezmeme jen maličký zamyšlení se nad jednou scénou v anime… (možná ji někdy víc rozepíšu a vložim tam shonen-ai scénu většíXD) až tak prohlídnutý na povídku je ještě nemam.


Jediné, co si Shun uvědomoval bylo, že mu jeho kamarád umírá před očima. Jeho život postupně vyhasínal, zatímco mu chladl v náručí víc a víc. Led, který před chvílí rozbili ho skutečně zmrazil až na kost.

"Nenechám tě zemřít…" zašeptal a objal ho. Opatrně mu sáhl na hruď, srdce mu stále bilo, i když sotva znatelně, dotkl se jeho tváře a cítil ten nekonečný chlad. Nakonec si na něj lehl a zavřel oči, začal pomalu uvolňovat své kosmo, kousek po kousku, pomalu a lehce… až vybuchlo a zářilo na všechny směry. Bylo mu jedno, jestli u jeho rozehřátí zemře, bylo mu to úplně jedno! Důležité bylo, aby žil, aby se zas pokoušel usmívat… proč? Proč vůbec skončil v tomhle stavu? Hyoga, jakého znal, by se snad nenechal takhle zamrazit! Až se probere a bude čas, na všechno se ho zeptá… na všechno, do posledního detailu.


Netrvalo dlouho a Hyoga začínal získávat přirozenou barvu. Shun byl rád, ale měl pocit, že ho postupně opouštějí síly. Byl na krajíčku se silami, a v tom omdlel… naštěstí, naštěstí se stalo to, že Hyoga otevřel oči. Když viděl, že Andromeda leží na zemi bez pohnutí, začal se třást. Skápla mu slza a rychle ji otřel. "Shune… Shune! Tys… tys mě zahřál vlastním tělem, cítil jsem tvoje hořící kosmo, cítil jsem, jak do mě proudí energie… já… vděčím ti za svůj život, za to, že mám zase důvod žít… poté, co jsem ztratil mistra a matku, měl jsem pocit, že už nemůžu dál…" šeptal zdrceně, ale bylo mu jasné, že kvůli tomu pocitu se probrat dřív, než by se jeho kamarádovi něco stalo… "Ne! Nesmíš zemřít kvůli mně! Já to nedovolím!" vykřikl pak a zvedl ho. Opatrně mu shrnul z obličeje vlasy a zadíval se do toho krásného obličeje. Přitiskl se k němu znovu, ten pocit… ten krásný pocit byl zpátky. Má tu Shuna, má tu svoje kamarády, už zas bude moci žít dál. Vzal ho do náručí a nesl do dalšího chrámu za ostatními.


4. Teď následuje těžká zkouška - zkus si oba představit s nějakou ŽENOU! Těžké, že? Zákeřné, že? Zatni zuby a napiš, co tě při tom napadlo.

NO WAY!!!!!! Ale když to musí bejt... u Shuna mě první probleskla hlavou Jun, taková hrozná pipka... -.- bleh... zakopat ji! Lísala se na něj jako trapka... nee! To se nesmíí! A u Hyogy... tam mě napad Shun... XDDD důkaz? :D … Ale i tak ho mam z toho anime nejradši! ˆˆ


Shunánek 8D

5. To bylo vyčerpávající...teď ti trošku ulevím, oba tvoje miláčiky spáruj s nějakým jiným mužem...

NEEEE!!! To se nesmííí!! T.T Nikdo mi je nemůže odtrhávat... T.T ale když to musí bejt... Hyoga x jeho mistr... a Shun x ... x ... jeho bratr... T___T NEEE!!


6. Co by si dělala kdy ses s nimi potkala? Jaká by byla tvoje reakce, kdyby jsi je viděla při "tom"??

Asi bych se je snažila nerušit, aby o mě nevěděli, a šmírovala bych, co by to šlo… XD


7. Kdyby jsi byla chlapec, co by jsi chtěla být? Seme, nebo Uke??

Asi uke… :3 Pro mě je to výhodnější bejt "dole"… XD V holka x holka vztahu sem ale vždycky byla v podstatě seme z donucení… :D a teda i v hetero sem submisivnější… :D takže jednoznačně uke XD


8. Kolik času týdně věnuješ Yaoi(Shonen Ai? (čtení mangy/doujinshi/slashe, yaoi anime nebo hry).

Mno… dělám já něco jinýho?XD Ne, dělám… :D ale opravdu velkou část. :3


9.Tvoje nej Yaoi(Shonen Ai manga?

Nemohla bych vypsat svoje oblíbený doujinky?XD U FMA fandomu je to Daen, u DGM je to Kain a u KHR Cotton Candy… :3


10. Chtěla by si něco takového zažít i v reálném životě?

Samozřejmě! *utírá slzičku nad rozkošností a fluffovitostí těch doujinů*


11.Znáš nějakého homosexuála?

Jo, znám. :3


12. Považuješ reálný vztah dvou mužů za stejně sexy jako ten v anime/mange/slashech?

Jak kterej, ale dost často jo. :D


13. Napsala jsi někdy nějakou Yaoi/Shonen Ai povídku?

Ehm… *koukne na svůj blog* že by?


14. Přejdeme k tabu...jaký je tvůj názor na rape / crossdressing / shotacon?

Rape… nemusim… crossdressing je sranda :D shotacon… nemusim… XD


15. Stalo se ti, že si potom, co si začala sledovat yaoi si začala nenávidět (takmer) všechny ženské charaktery?

Mno… sou to pizdy trapný, co jen řvou, lezou po hlavních hrdinech a sou k ničemu… XD Mam ráda jen silný ženský, anebo takový ty neskutečně rozkošný, který nejde nenávidět… :D


16. Oblíbená Yaoi manga?

Nemam… XD jen doujinshi… :D


17. Oblíbená yaoi hláška?

Wtf? :D Hláška yaoi?XD Dejme tomu "Yamete, ore no oshiri ga itai" … XD aneb "Přestaň, bolí mě zadek" XD


18. Myslíš si, že se někdy vyléčíš ze závisláctví na Yaoi?

Myslela sem si, že jo, ale teď už vim, že ne… :D


19. Přiznej se! Začal/a si s Yaoi už před 18. narozeninama (i když je to až od 18)?

Mno jo… XD Bylo mi 17… :D A vlastně první obrázky sem viděla ještě než mi bylo dokonce 15… XD


20. K čemu máš díky Yaoi odpor?

K čemu? Já nevim… asi se nic nezměnilo. Jen se ze mě stal větší úchylák… XD takže naopak odpor ke spoustě věcem zmizel… XD


21. Děkuji za vyplnění řetězáku a tady napiš komentář na něj!!

Nyeh, čekala sem, že budu moct napsat víc povídek, ale nevypadá to… škoda… XD na nic mi to nesedělo… :D