Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Království za editora!!!

3. září 2010 v 19:55 | KateChibi |  Něco o mě^^"" či ode mě?
Musim to někam dát... XD Shánim editora, dost vážně... :D Jak jistě někteří víte, překládám mangy, ale jaksi edituju dost pod psa, a proto shánim editora na Katekyo Hitman Reborn... XD Nikdo na tom ještě nedělá a mě by to bavilo... :)
V poslední době sem toho moc neudělala, protože editoři nejsou... T.T

Jo, a teď asi chcete taky vědět, jak je to s mym psanim, že jo? :D Ehm... *jde se zahrabat* ... Ono něco přijde! XD Sakra! XD Musim zasednout a dopsat aspoň tu Náctiletou Lásku, kterou jsem už celou vymyslela...! XD A vůbec, závěr sem měla už tak nějak od začátku... XD Zkusim k tomu zasednout teď hned... XD Snad do toho nebudu zas bezmyšlenkovitě čučet a skutek utek... O.o ani ty oneshoty nepíšu, sem nějaká rozbitá...! XD

Jo, a kdyby měl někdo zájem se mnou hrát roleplaye Gokudera x Tsuna anebo Lavi x Allen (já hraju Laviho! XDD) Tak se mi ozvěte... XD Dostanete moje ICQ, nebo tak něco... XD (Já vim, Lizz, na Andor napíšu, hned jak ho opravěj... XD) Jediný co vyžaduju je znalost anime/mangy, a co nejlepší dodržování vaší postavy... :D ačkoliv to nemusí bejt na 100%, to snad ani nejde... :D

Snad je to všecko co sem chtěla... XD Jo! Neni! :D Na lidech jsem udělala fórum o KHR, který tam chybělo... :D Kdyby někdo chtěl, směle tam... :D Reborn fórum zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 4. září 2010 v 17:12 | Reagovat

Panejo :D Jeden tu chvíli není (tvrdne v hospodě.. grrr :D) A hned je tu takových novinek..xD takže popořadě...xD
Editora? :D No poporavdě mé editorské schopnosti taky nejspíš nestojí za nic :D (Ačkoliv na AM jim to stačí, ale to je jedno :D Radši :D)

Za další :D Jn to bys mohla..xD Jéje Náctiletá láska už tu nebyla...xD Chtělo by to..xD Neb o cokoliv jinýho..xD (Ano, mám nedostatek čtiva..xD :D A tady se to projevuje :D)

Roleplay? :D Ehm.. Víme, jak je to s mým dodržováním postavy, že? :D Ačkoliv je fakt, že si poslední dobou ráááda hraju :D (Ne, nikdo nechce vědět co.. Jen pro jistotu..xD :D)

KHR forum? :D Jej...xD Kouknu, ačkoliv..xD Ale ne kouknu.. Ať žijou spoilery! :D Třeba se něco dozvím :D
Jaj, to mi připomíná, že bych měla jít číst a ne tu spamovat komentář...xD Ehm, pardon :D
Fajn mizím... Měj se :)

2 Priyank Priyank | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 23:32 | Reagovat

very good:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama