Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Září 2008

Ona a Ona jsou ony... (varování! Shoujo-ai! Dívka x Dívka!)

4. září 2008 v 18:35 | KateChibi |  Povídky beze jména a krátké povídky/fanfikce
Její pohled…
Potkávám ji denně, je to totiž moje dobrá kamarádka, i když je o dva roky mladší. Ale… proč o ní vlastně mluvím? To jak se na ni dívám mluví za vše. Je totiž krásná, milá a inteligentní. Miluji, když si projede prsty svoje dlouhé vlasy, když se usměje, anebo se na ni také ráda dívám, když jí nabídnu aby si zkusila či půjčila nějaké moje oblečení, než někam jdeme, a sleduji ji jak se převléká. Ten pocit se jí dotknout… tolik úsilí mě stojí to neudělat… Jsem divná? … určitě ano. Kdyby to jen tušila, tak asi už nebude mojí kamarádkou, a to se nesmí stát! Chci s ní být pořád, a jak by to asi vzala, kdyby se to dozvěděla? … nezbývá, než být dál její kamarádkou.
Její pohled…
Potkávám ji denně, je to totiž moje dobrá kamarádka, i když je o dva roky starší. Ale… proč o ní vlastně mluvím? Můj úsměv když se na mě podívá mluví za vše. Je totiž krásná, milá a inteligentní. Miluji, když mi řekne že mám krásně dlouhé vlasy, když mi opětuje úsměv, anebo když někam jdeme, mi nabídne na půjčení svoje oblečení. Dávám si při převlékání na čas, líbí se mi, když se na mě dívá. Ten pocit, nechat ji se mě dotýkat… stojí tolik úsilí se nerozplakat, když vím že to neudělá. Jsem divná? … určitě ano. Kdyby to jen tušila, tak asi už nebude mojí kamarádkou, a to se nesmí stát! Chci s ní být pořád, a jak by to asi vzala, kdyby se to dozvěděla? … nezbývá, než být dál její kamarádkou.

Ona a Ona jsou oni... O čem je?

4. září 2008 v 18:27 | KateChibi |  O čem jsou příběhy?
A je tu další moje krátká shoujo-ai povídka. Jen taková blbinka, která se určitě mohla stát... Pokud chcete nějakou další shoujo-ai(dívka x dívka), tak směle do toho. ^^