Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Červenec 2008

Další DN Fanfikce, varování!! Shonen-ai (kluk x kluk)

12. července 2008 v 15:05 | KateChibi |  Povídky beze jména a krátké povídky/fanfikce
Bylo to tady, Near uvařil moc dobrý dort, a byl na něj moc pyšný. Bude se L líbit? A bude mu chutnat? Na to se ptal sám sebe. Přičichl, krásně voněl. Teď už jen najít L. Byl si skoro jistý kde ho najde. Seděl v obýváku, a cosi sledoval na obrazovce. Už zas řešil případ, a očividně ho to bavilo. Jinak by ho ani neřešil, že? Near se usmál. "L, něco pro tebe mám" řekl, a ukázal jsem mu jeho vyrobený dort. L pozvednul oči od televize, vypadalo to že ho dost ruší. Near se zkusil znovu usmát, ale už to nešlo tak jasně. Tvářil se skoro stejně jako L, naprosto bez výrazu.
"Položíš mi ho sem?" zeptal se a pak se znovu díval na televizi a něco si mumlal.
"NE! To nepůjde, něco za něco… ty dostaneš dort a já…" začal Near mluvit. Nedokončil větu, nebylo třeba. L vstal, došel k němu a položil mu ruce na ramena.
"Neare, co všechno by jsi nechtěl za dort…"
"Vyrobil jsem ho" odpověděl naprosto klidně.
"Máš pravdu, když jsi ho vyrobil, tak něco dostaneš. Na chvíli snad kvůli tobě práci přeruším, tak… co bys chtěl?" po těch slovech Near lehce zčervenal, jeho prsty si začaly hrát s pramínkem vlasů. "Hm, nevíš co chceš, takže si můžu vzít dort" dodal a jeho oči si už dortík mlsně prohlížely.
"Stejné jako vždy!" pomyslel si Near "Ale ne… dnes se nenachytám, řeknu mu co po něm chci!" a pak začal mluvit "Žádný dort nebude dokud…" začal, ale nemohl se přinutit mluvit dál.
"Dokud co?" zeptal se L, očividně byl pobavený jeho rozpaky. Near, normálně naprosto v klidu, byl úplně rozhozený… stres snášel snadno, ale když byl s L, to bylo něco jiného. Near k němu došel, a zatahal ho za rukáv. Pak se na něj podíval s psím pohledem. L se usmál a lehce mu pocuchal vlasy. "Tak vidíš, nevíš co chceš, dort je můj"
A tak to skončilo… pokaždé to tak bylo, Near pekl výborné dortíky a L našel způsob jak se k nim dostat, aniž by cokoliv musel dělat. Sice je pokaždé pochválil a to Neara těšilo ale… nějak to nebylo všechno co by chtěl, až jednou dostal nápad.
Uvařil dort jako vždy, a pak ho položil na stůl, ale před to dal lístek na který napsal Pro L. L procházel okolo, protože právě dosledoval kazetu s důkazy a zastavil se u dortu. Chvíli na to zíral a přemýšlel, jestli ho sníst, anebo si nejdříve přečíst lísteček. Zvědavost byla větší, protože mu bylo jasné že to připravil Near. Otevřel ho a četl. "L, čekám na tebe vedle v pokoji, Near" dort nechal být, a vešel.
To co uviděl ho uvedlo do rozpaků. Byl tam Near oblečený pouze do zástěry v které pekl dorty, a nic jiného na sobě neměl. Seděl na posteli svým podivným způsobem, točil si pramínkem vlasů a díval se před sebe. Když L vešel, cuknul sebou, a celý červený zapadl do postele. L se objevil úsměv na obličeji. "Ale ale… tak tohle jsi si vždycky přál? Za ty svoje dorty…" řekl, sice to vždycky věděl a věděl také že je Near jenom moc stydlivý aby mu to řekl, ale i tak byl rád, že mu to takhle hezky naznačil. Near se jenom díval někam do prázdna a dál si hrál s pramínkem vlasů, zatímco byl překrytý dekou. L deku nadzvednul, a vklouznul k němu. Jednou rukou ho k sobě přitisknul a druhou mu lehce přejel přes rty. V tu chvíli se z Neara vytratil ten nepřítomný výraz. Vypadal naprosto mimo, a pak se k L přitisknul sám od sebe, L ho políbil. Pak z něj strhnul deku, a prohlížel si ho. "Ta zástěra ti moc sluší" zašeptal, a začal ho líbat na krku. Near slastně přivíral oči, a tisknul ho k sobě. Konečně pochopil… pak L-ova ruka zamířila po Nearově hrudníku směrem dolů. Near za vzdychal, a tisknul se k němu ještě víc. Cítil jak se jeho ruka dotýká jeho citlivého místa, když tam sjel i polibky. Tohle si Near vždycky přál… to za tu námahu a pečení dortů vždycky stálo.
"Ale… ale co ty?" řekl uprostřed L-ovy snahy o to udělat mu dobře.
"Na tom nezáleží" zněla odpověď, ale to už mu Near sundaval triko a zahrnoval ho také polibky po celém těle. Nakonec šly dolů i kalhoty a trenky. L si hrál s Nearovými vlasy a druhou rukou ho hladil kam jen dosáhnul. Nechal ho, aby se mu věnoval až do samého konce.
Near si spokojeně otřel pusu, a po L-ových vzdychách vypadal poněkud omámeně. Když je slyšel, dělalo to s ním divy. Ale to už L nenechával nic náhodě, a daroval mu úplně stejnou rozkoš.
Když bylo po všem, jeden druhému spokojeně leželi v náručí, a usmívali se. Občas se políbili. "Miluji tě… L…" pomyslel si Near, ale nějak mu to vyklouzlo nahlas.
"Vždyť i já tebe… nevím proč ses styděl mě o tohle poprosit" pak ho pohladil po vlasech. Near lehce zčervenal, a usnul u L, když si kroutil pramínek vlasů… L spal asi hodinu a pak se šel zas věnovat práci…
"Příště se už stydět nebudu" myslel si Near, když usínal…

Další DN Fanfikce, o čem je?

11. července 2008 v 11:53 | KateChibi |  O čem jsou příběhy?
Tak už se vám budu trochu věnovat. Rubínový déšť to zatím neni, ale už sem rozepsala konečně další kapitolu... Nějak jsem se nedostala k počítači a když tak nebyla nálada něco spisovat...
O čem je tahle fanfikce? Opět moje oblíbené párování, Near x L. Lehoučké yaoi, jen taková blbinka pro potěšení. Snad se bude líbit. ^^ viděla jsem totiž jednou hezký obrázek s nimi a hned mě tahle fanfikce napadla. Tak tedy, přeju hezký počtení, kdo se do toho dá. :)