Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Kapitola 1. Dívka v ohrožení

3. října 2007 v 13:51 |  Vzlet Fénixe
Yusuke ležel na střeše školy a díval se do nebe. Nechtělo se mu do školy, ani dneska. Dokonce ani Keiko ho nepřišla přesvědčovat, jak je studium důležité. Bylo hezky a Yusuke byl ospalý.
"Problém! Yusuke!" ozval se dívčí hlas z dálky a spadla na něj dívka, kterou důvěrně znal, Botan. Nevypočítala dráhu a upadla na něj.
"Botan! Co to děláš?"
"Yusuke na to není čas! Máš další případ!" řekla Botan když se zvedla.
Yusuke si povzdychnul a odpověděl. "No dobře… dobře, vyklop to, co mě čeká?"
"V jednom domě, na druhé straně Japonska je bohatý muž, který pěstuje démony pro pokusy. To sice není záležitost pro Svět duchů, ale věc co už naše starost je, je jeho nevlastní dcera, Megumi Kusoraki. Má v sobě mocné duchovní síly, které si vypěstovala kvůli tomu, co denně vidí a její nevlastní otec se k ní nechová nejlépe. Hrozí velké nebezpečí, že když její emoce vybuchnou nebo přetečou, že stejně tak vybuchne i její síla. To by skutečně bylo hrozné, nikdo neví co by udělala pak… v jádru to není zlá holka, ale musíme jí od toho šílence dostat, navíc Koenma vzkazuje, aby se jí nezkřivil ani vlásek, že by to mohlo mít špatné následky"
"Promiň Botan… ale co jsi říkala?" zeptal se Yusuke a Botan se hodně rozčílila. Pak na něj chvíli křičela a když se uklidnila, řekla mu to ještě jednou.
"Jo. Takže tam vlítnu, projdu domem toho jejího otce, tak jak jsem to udělal u Tarukaneho a pak jí odvedu?"
"Přesně tak!" usmála se Botan a dodala "A jinak, Yusuke. Jestli chceš, vezmi s sebou Kuwabara, Kuramu nebo Hieie. Jak budeš chtít. Ale jeho dům je plný démonů na kterých pokusuje a navíc pár kteří hlídají jeho dceru, tak si to rozmysli"
"Jo, jasně. Vemu s sebou Kuramu, Kuwabaru… je mi to jedno, nedělej si starosti, za chvíli tady tu holku Koenma má" Botan pokrčila rameny a ještě ho varovala ať to nebere na lehkou váhu. Pak odletěla a Yusuke si lehnul znovu na střechu a dal se do spaní.
Když se probral, byl konec školy. Okamžitě vyběhnul a hledal Kuwabaru, řekl si, že rozhodně nepůjde sám, nebyla by to taková zábava. Přemýšlel i o Kuramovi, ale to by bylo moc práce, Kurama pracuje přeci jenom o něco dál, a navíc už nechodí do školy, možná by ho jenom rušil. Takhle Yusuke sejde pár pater a najde Kuwabaru. Seběhnul těch několik pater a našel ho, akorát se přezouval.
"Kuwabaro! Mám novou misi, zachránit dívku od jejího šíleného otce" hned mu vpálil Yusuke když ho uviděl.
"Urameshi, to je dost dobrý. A ty chceš abych jako šel taky?" Yusuke s úsměvem přikývnul. "Tak já půjdu, je to přeci jen záchrana dívky!" Yusuke přikývnul se stejným úsměvem na tváři a spolu pak vyšli ke Kuwabarovi domů, aby si vzali něco málo na cestu a řekli jeho sestře, že se vydávají na cestu.
Botan zatím letěla za Kuramou, protože jí bylo jasné, že Yusuke za ním nepůjde. Všechno mu oznámila, dodala mu trochu víc informací, protože se něco víc dozvěděla a vůbec ho do toho chtěl Koenma zapojit, věděl, že Yusuke bude potřebovat někoho rozvážnějšího při sobě.
"Vážně? Dělá pokusy na démonech? To od něj není hezké… a co se týče té jeho dcery, ani to se mi nelíbí. Yusuke se o ní může postarat, já dodělám to ostatní" řekl Kurama a pousmál se. Botan zas odletěla a Kurama se zamyslel. "Co je to za člověka, že adoptuje dceru svého bratra, který zemřel a pak jí ubližuje?" v duchu jí politoval a přemýšlel jak je stará, v jakém je stavu a vůbec co všechno jí její nevlastní otec dělá. Moc se mu tam nechtělo, ale pomyslel si, že to Yusuke sám nezvládne. Rozeběhnul se tedy z práce rovnou na nejbližší vlak.
Koenma neklidně přecházel po kanceláři s razítkem v ruce. "Musí jí zachránit, ona si to nezaslouží… ona ne…" co chvíli si přehodil razítko do druhé ruky a nevěděl jestli nemá jít s nimi. "Jestli se jí něco stane, jestli jí Yusuke nezachrání včas anebo jestli její emoce vybuchnou… všechno, skutečně všechno tohle se nesmí stát" sednul si do křesla a zhluboka se nadechnul.
"Pane? Něco vás trápí?" ozval se hlas vedle něj.
"Georgi! To jsem se tě lekl! Abych tě nepotrestal za to, že se takhle zjevuješ a mě lekáš" zakřičel Koenma a trochu se uklidnil. Díky tomu se mu trochu ulevilo.
"J… jistě pane, už to nebudu dělat" zakoktal George a dal mu na stůl nějaké papíry. Koenma se znovu zamyslel. Nejlepší by bylo jít se tu akci přímo podívat, ale měl tolik práce. Znovu se zhluboka nadechl a ponořil se do papírů co mu George přinesl.
Yusuke s Kuwabarou už byli v zahradách domu, kam měli jít zachránit Megumi. Yusuke už to chtěl mít za sebou a popoháněl oba. "Přesně jako Tarukane!" zasmál se Yusuke, a rozhlídnul se okolo.
"Urameshi, nebuď tak sebejistý. Určitě tu bude mít nějaké démony, kteří jeho dům brání tak jako měl Tarukane. Nezapomínej že má dost peněz, aby s nimi dělal pokusy. Tyhle chlápci jsou všichni stejný" Yusuke zakýval hlavou a vydal se zas dál na cestu. Nějak mu nepřišlo důležité být ostražitý, myslel si, že to bude velmi snadná a rychlá mise. Skutečně to nebylo tak hrozné jak čekali a během chvíle se probili až k domu. Mnoho démonů kteří by jim blokovalo cestu tam skutečně nebylo a když byli, tak velmi slabí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lovable Lovable | Web | 4. října 2007 v 18:57 | Reagovat

Tak :) jsem tu poprvé ano... četla jsem první kapitolu jak tak hádám nebo čtu no ...

pěkně moc pěkně napsané, ale budu šťoura a řeknu ti jen pár drobností coby sji mohla zkusit ale je to jen na tobě...

1) zkus rozepsat více věty ... ty co píšeš neřkám že jsou špatné ale zkus to ;) pak trochu zásobu slov

... si říkáš vždyt ji neznám tak rpoč by sjem na ni mela dávat a hlavně co ona o tom muže vedet... odpoved jasná tohle mi říká absolutně každý na moje povídky XD na stránkách ale tak jen jsem chtěla poradit určite sem kouknu zase :) Hoj

2 Tygr Tygr | E-mail | Web | 25. června 2012 v 13:02 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama