Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Kapitola 18. Nový… objev?

26. srpna 2007 v 16:50 | KateChibi |  Když kvete růže
Přemýšlela jsem co asi dělaly holky. Nemoc už mě opravdu nebavila, hlavně po víkendu. Akorát na duchovní jádro jsem často myslela a také jsem ho snažila vytvořit po celou dobu víkendu. Už jsem se cítila lepší a také jsem často seděla u počítače. Přemýšlela jsem, jestli má taky Shuichi mail, nebo jestli chodí na chat a podobně. Počítač a internet mít musí, škola to vyžaduje. Maximálně by si dělal úkoly ve škole ale to jsem ho neviděla dělat. Pak jsem to hodila za hlavu, a vydala jsem se do místnosti na chatu. Po delším vybírání jsem si vybrala místnost "Milovníci rostlin". Moje přezdívka je vždycky Neko007. Věděla jsem že doma budu minimálně než doberu antibiotika a možná ještě chvíli po nich a tak jsem si dovolila si zajít právě na tento chat. V místnosti bylo asi 15 lidí, což mě překvapilo. Pozdravila jsem a čekala jestli mi někdo odpoví. Napsali mi 3 kluci. Jeden po mě hned chtěl fotku, tak jsem ho odpálkovala a nechala být. Ani jsem mu neodpověděla. Druhý byl celkem milý, a dobře se mi s ním povídalo a také s tím třetím i když tolik milý nebyl. Zapsala jsem si jejich přezdívky, abych je nezapomněla kdybych se tu ještě někdy objevila. Ten druhý, méně milý si říkal Ouji-sama a ten první Shinigami. I když byl Shinigami milejší, jeho přezdívka tak vůbec nepůsobila. Nakonec Ouji odešel a Shinigami zůstal. Dozvěděla jsem se, že je také doma a nemocný. Politovali jsme se spolu, pak jsme se bavili o rostlinách a už byl večer. Slíbil mi, že tu bude i zítra, když je nemocný. Večer když jsem usínala tak mi vrtalo hlavou odkud je, a co je zač ale pak jsem si vzpomněla na Shuichiho a nechala to být.
Naru utíkala za Natsumi o přestávku a všechno jí vyprávěla. "Natsu! Ty vole, byla sem včera u Minamina, a Kazuma tam přišel! A dozvěděla sem se, že má normálně holku, to by mě fakt kleplo"
"Vážně? Jak je to možné? Tvůj Kazuma a zadaný?" řekla trochu smutně Natsumi.
"Ale to je ještě v pohodě! Já vim kdo je ta jeho holka a podle Minamina prej neví co ta holka cejtí ke Kazumovi"
Natsumi se zamyslela a řekla: "No, tak to máš slušnou šanci, ne? Ty jí to nějak řekneš nebo co budeš dělat?"
"Improvizovat na místě. Nevim co je to za typ holky"
"No, tak to hodně zdaru. Kdy tam jdeš?" ptala se Natsu.
"Už tuhletu sobotu, ale asi to nevydržím…" Natsumi jí povzbudila a obě holky se vydaly do třídy.
Celý týden se skoro táhnul, kdyby nebylo Shinigamiho na internetu. Ráda jsem si s ním psala. Ve čtvrtek jsem se dozvěděla, že má dívku, a že jí má opravdu miluje. Byla jsem zvědavá jaká ta dívka asi je, že má někoho tak milého a doufala že si ho skutečně zaslouží. V té době jsem do něj začínala být zamilovaná, ale pořád jsem myslela na Shuichiho. Proto jsme si ani nevyměnili fotky a podobné informace. Nikdo z nás to ani nenavrhnul. No, a navíc bych mu nechtěla narušovat vztah, když tu svojí dívku tak miluje. Ale zároveň mě trošku mrzelo že někoho má, ale rozhodla jsem se to brát pouze jako zpestření nemoci. Pak zas kvůli škole, kamarádkám a Shuichimu na chat a podobné věci nebude čas. Psala jsem si tedy i s Oujim, i ten měl dívku a byl s ní spokojený a sám měl velmi dobrý přehled o rostlinách, byl na správném místě v této místnosti. Ale skutečně mě nezajímal tolik. Když holky v pátek přišly, hned jsem jim to říkala.
"Seznámila jsem se s moc príma klukem po internetu. Hrozně si rozumíme, ale oba někoho máme. To se nedá už nic dělat, ale kolikrát se musím přemáhat, abych se do něj nezamilovala i když vůbec nevím jak vypadá a tak…" holky jenom zíraly.
"Kate? Neblázni holka, Shuichi ti nestačí? A co když bydlí hodně daleko?" vložila se do toho Natsumi.
"To nevadí… já vím, taky na Shuichiho myslím, to už se nedá nic dělat"
"Neblbni! Zapomeň na nějakýho Shinigamiho, a máš tady Shuichiho, to ho nemáš ráda nebo co jako?" řekla Naru a tvářila se celkem naštvaně. Chvíli jsem se divila, ale pak jsem se uklidnila.
"Neboj, Shuichiho mám moc ráda, neopustila bych ho asi jen tak…" a přemýšlela jsem o tom. Nakonec, řeknu mu o něm, a budu o něm mluvit jako o kamarádovi. Snad už v pondělí také půjde do školy, i když asi ještě ne.
"Kate a mam další zprávu! Naru půjde zítra za paní Genkai!" řekla Natsumi vesele.
"Jo? … proč? Objevily se u ní divné síly?" řekla jsem trochu polekaně a doufala jsem že se tak nestalo.
"Co šílíš? Jasně že ne, nejsem nějakej pošuk. Du si tam něco vyřídit s jednou slečnou co u ní pobejvá. Ona je prej holka kluka co se mi líbí, je to jasný? A Minamino mi řek, že jako vona ani neví co k němu cejtí. Teda ne k Minaminovi, to je jasný, ale k mýmu Kazumovi" chvíli jsem na ní zírala, a pak mi to došlo. Slečna Yukina? Taková dívenka? No, je možná tak stejně stará jako já… Ale, to není možné, ne?
"Aha, tak to pak jo. No, jen směle do toho. Užij si ty schody" poplácala jsem jí po zádech a usmála se. Určitě to zvládne… snad.
"Ty už jsi tam byla?" divila se Naru.
"No, párkrát s rodiči" zalhala jsem a pak už jsme si jenom povídaly co bylo ve škole, kde se samozřejmě nic nedělo a co jsem tu celou tu dobu co tu ležím a jsem nemocná dělala kromě toho, že jsem chatovala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kara kara | 26. srpna 2007 v 20:59 | Reagovat

krásný!!nemůžu se dočkat pokračování

2 KateChibi KateChibi | 26. srpna 2007 v 21:59 | Reagovat

Děkuju všem za komentáře ^^ Hned se lepší píše když vím, že se to někomu líbí :)) Rozmýšlím se co napíšu za další povídku. :D

3 Saia Saia | 27. srpna 2007 v 5:21 | Reagovat

Hezky:)

4 Yoko kurama Yoko kurama | E-mail | 21. srpna 2008 v 20:55 | Reagovat

vážně super:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama