Komentář ještě nikdy nikoho nezabil! XD Stojím o ně, ať jsou jakékoliv! :D

Kapitola 14. Shuichiho chyba

22. srpna 2007 v 20:08 | KateChibi |  Když kvete růže
Shuichi skutečně všechno naplánoval. Všechno nachystal tak, aby doba pomlouvání byla co nejkratší a Kate co nejméně trpěla. Všechno do nejmenších detailů, aby se to utišilo. Jeho plán byl neskutečně propracovaný, i když se tak nezdálo. Jenže tím, že ulevil Kate od pomluv, naopak zavařil sám sobě. Ale rozhodně to zvládnul lepší ustát. Měl v hlavě smutek, a částečně litoval toho co udělal. Nevěděl už čím ten smutek zahnat, jak zapomenout. Zažil už toho hodně a nechtěl litovat další věci. Asi 14 dní po této ošklivé příhodě se k němu přimotala Sora. (Na začátku, je to jedna holka z botanické třídy. Ze třetího ročníku.)
"Ahoj, Shuichi!" pozdravila ho zvesela. Shuichi zrovna seděl na lavičce před školou a něco si četl. "Vypadáš celkem smutně. Pořád tě trápí ten rozchod?" zeptala se ho nevinně. Podíval se na ní prázdným pohledem. Měl ho pečlivě připravený, každý si musí myslet, že za to Kate nemohla, a prostě jim to nevyšlo.
"Co potřebuješ?" zeptal se jí.
"Ani nic, ale nemůžu se dívat na to, jak si tu smutně čteš knížku" začala se vlísávat Sora. Ucítila svoji příležitost.
"No dobře. Tak mi to s ní nevyšlo. Něco se pokazilo, ještě něco chceš vědět?" Sora hned využila situaci, a vzala jeho ruku do své.
"Shuichi, jestli chceš, tak se mnou pojď někam po škole a já ti pomůžu zapomenout, ano?" Shuichi se na ní podíval s mírně nakloněnou hlavou, a všechno si procházel. Přemýšlel, jestli by mu to nějak pomohlo, a co by se stalo, kdyby její nabídku přijal. První ho napadlo, že Sora první co udělá bude, že to poví svým kamarádkám a za chvíli to bude vědět celá škola, že s ni někde byl. Druhé co se pak stane bude, že Kate z toho bude smutná anebo se na něj naštve a pak ho nebude chtít ani vidět, což byl částečně jeho záměr. A další věc, třeba se odreaguje jejími hloupými řečmi, které mnohdy ani nedávaly smysl. Sora už ho pozorovala, že dlouho přemýšlí a pomalu to vzdávala, ale pořád měla naději.
"No, půjdu s tebou ven, ale jako kamarádi, jo?" odpověděl a usmál se. Nebyl to ten zářivý úsměv, ale Soru to položilo na kolena.
"Jasně!!!" řekla hodně nahlas a pak se sebrala a utíkala do třídy na poslední dvě hodiny.
Přesně na tohle Shuichi čekal. Přemýšlel co udělá tam, a co všechno Sora napovídá kamarádkám. Už se těšil, jak si odpočine a tiše se smál tomu, o čem všem se Sora bude chtít bavit.
Pak na ní čekal před školou a ona odpověděla, že s ním půjde ven, ale musí s ní jít domů, aby se mohla upravit trošku. Odmítala jít s ním ven ve školní uniformě. Trvalo jí to dost dlouho a Shuichi už začal přemýšlet že se zvedne a půjde domů. Tohle s Kate neznal. Ta sice chodí upravená, ale nemusí se tomu věnovat tak dlouho, a výsledek se mu líbil. Už měl dopitý čaj z pytlíku, který mu Sora rychle udělala, když sešla. Měla na sobě celkem výstřední černobílý klobouk, černobílou košili, minisukni stejné barvy, nadkolenky a boty na jehlách. Jako doplněk si zvolila něco jako Boa, a bylo to asi aby jí venku nebyla zima nebo co. Shuichi se nad tím výjevem trošku zamračil, ale pak se usmál a dělal, že jí to moc sluší. Sora se tvářila spokojeně a začala se svými řečmi, většinou o … o čem? … Shuichi to ani nevnímal.
Jak Soru pozoroval, chvílemi se mu začala i zamlouvat. Nebyla ošklivá, jenom celkem tupá. Nakonec zašli ke zdejšímu baru, a dali si něco k pití. Sora si dala ředěný tvrdý alkohol, protože jí už 18 bylo.
"Shuichi? Nechceš si dát taky? Rum s Kolou není špatné pití" nabízela mu ho.
"No, ale tak to zkusím" řekl Shuichi a pak si uvědomil že neměl alkohol od doby, co byl Yo-Ko. Co je z něj člověk, ještě nikdy neměl. Sora mu ho objednala, a pak si přiťukli. Když Shuichi pil svůj druhý drink, cítil se už celkem dost opilý. Žvanil pomalu nesmysly, ale ještě dokázal udržet tajemství o sobě, ale Sora by to stejně brala jako opilecké řeči. Nečekala, že mu pití tak zachutná a hlavně že se tak opije. Ještě že je druhý den sobota. Shuichi nebyl v nejlepší náladě a chtěl to zapít.
"Hele Shuichi, co když půjdeme k nám? Dneska tam nikdo neni" zeptala se ho Sora. Shuichi nemotorně přikývnul.
Sora si vedla Shuichiho spokojeně domů a byla ráda, že ho trošku připila. Ona si myslela že trošku, protože tak působil, ale sám se cítil zle. Nebylo mu sice zle od žaludku, ale jeho zábrany silně poklesly a hlavně se skutečně dost motal.
"Tak pojď Shuichi, spát se bude u mě!" táhla ho, a pak ho hodila k sobě na postel. Shuichi se jenom smál, a říkal nesmysly. Sora nad tím zakroutila hlavou, a pak se naklonila, že vezme něco ze stolku. Jenže to jí Shuichi čapnul, a přitisknul k sobě.
"Kam jdeš?" ptal se, když se chtěla zvednout.
"Já? … no nikam, zůstanu tady s tebou když si to přeješ" a lišácky se usmála, pak ho začala líbat, ale Shuichi nechtěl. Ale chtěl jiné věci…
Když by po všem asi po 30 minutách dlouhého milování, Sora padla jako zabitá. Shuichi se pořád smál a pak řekl "Teda Kate! Tolik jsem si toho nezasloužil!" a usnul jako špalek.
Sora se chvíli převracela v posteli a přemýšlela, jestli udělala správně. Ale pořádně si to užila, tak rozhodně ano. A bude mít taky co vyprávět, Shuichi byl sice opilý, bylo to znát, ale i tak to byl nejlepší kluk jakého tady kdy měla. Ale proč jí na konci řekl Kate?
Když se ráno Sora probudila, Shuichi už byl pryč. Našla jenom na stole dopis od něj. Byl napsaný krásným písmem. Sora ho přečetla nahlas.
"Ahoj Soro. Je mi trochu líto co se stalo včera, protože jsem byl opilý. Byla to chyba byl bych rád, kdybys to tak brala i ty. Vím, že se to už víckrát nestane. Shuichi"
Dopadla na postel, a pořád svírala dopis. Nechápala, že se to tak mohlo stát. Všechno šlo tak hezky, až na větičku kdy jí oslovil Kate. Bylo jí líto že je po všem, po jediném večeru. Ale kdysi všechno promítla nazpátek, tak kdyby se tomu bránila, tak se to nestalo. Každopádně měla senzaci pro kamarádky a také mohla provokovat Kate. Za chvíli toho bude plná škola. Dodá dokonce, že byl opravdu báječný.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Thery =) Thery =) | 23. srpna 2007 v 14:49 | Reagovat

Ty jo... pokračováání :-) je to fakt dobre :) jen doufam ze to dopadne dobre :P a že to vezme dobře a nebude se zas az moc trapit :)

2 Thery =) Thery =) | 23. srpna 2007 v 15:23 | Reagovat

Budu netrpelive vyckavat pokracovani :P prave se ze me stala stálá naštěvovatelka tvých stránek :D

3 KateChibi KateChibi | 23. srpna 2007 v 16:12 | Reagovat

Děkuju ^^"" Jak už sem psala, mam zatim 21 kapitolek. :) ale dávam je sem až postupně :D A jsem ráda, že se povídka líbí ^^

4 kara kara | 23. srpna 2007 v 16:36 | Reagovat

tvoje povídka je nej. Už se těším na další pokračování:)

5 Thery =) Thery =) | 23. srpna 2007 v 16:41 | Reagovat

tak jestli mas jeste v zasobe.. tak bys sem mohl aneco soupnout ;)

6 Yoko kurama Yoko kurama | E-mail | 20. srpna 2008 v 19:14 | Reagovat

Tyto stránky jsem objevila teprve nedávno a cítím se hloupě když čtu komentáře z roku 2007 ale je to holt tak. Snad někdy narazíš i na ty moje a pošleš mi svoji emailovou adresu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama